Začnite brať chudnutie naozaj vážne

Chudnutie je témou každého média, tlače a rozhlasu. Stretneme sa s ňou na každom kroku a rád, ako dosiahnuť ten správny a želaný efekt je naozaj nespočetne veľa. Mali by sme si však uvedomiť, že v niektorých prípadoch si nadváhu spôsobujeme úplne nezmyselne.

Začnite brať chudnutie naozaj vážne

Nestačí len počúvať rady
Zamyslieť sa nad niektorými krokmi má naozaj svoj dôvod. Svetové organizácie vydávajú štatistiky ohľadom nadváhy a obezity takmer každý rok a stále nás tieto alarmujúce čísla nezačali znepokojovať. Neprehliadnime dôležité veci a riešte to všetko včas. Vo viacerých prípadoch vás pri chudnutí ovplyvňuje vaše okolie. S človekom, s ktorým ste sa zoznámili na príslušnej zoznamke bolo na začiatku veľmi veľa spoločného. Preto by mal byť tento trend dodržiavaný aj pri zbavovaní sa nadbytočných kíl.

Hýbte sa
Pohyb a zdravá strava. To je asi heslo poradenských portálov, keď rozprávajú o chudnutí. Pravda to síce je, ale ani okolie nesmieme podceňovať. Ak sa snažíte schudnúť a váš partner má obľubu v rýchlom občerstvení, bude to pre vás naozaj veľmi ťažká cesta. Ak už teda niet úniku z nie príliš vhodného prostredia, tak to vezmite z pohľadu opačného a niektoré situácie využite vo svoj prospech. Tu môže byť výhodná erotická zoznamka, samozrejme, ak ste single a nič vám v tom nebráni. Sex ako pohyb je niekedy tiež veľmi účinná forma cvičenia. Je to len na vás, ktorú cestu si zvolíte.

Na nič vás nenahovárame, možností na klasické cvičenie je naozaj dosť. Pokiaľ vám nerobí problém nosenie náramkov, ktoré vás skrášlia, nemusí byť problém ani v tom fitness náramku. Ten vám dokáže veľmi dobre sledovať všetko, čo cez deň robíte, pohyb, srdcovú činnosť a podobné veci. Máte dostatok informácií a prehľad. Hlavne to už začnite riešiť. Telo a život máme len jeden a nikto nám nedá nové a lepšie.

Text a foto: PR

Začnite brať chudnutie naozaj vážne
5/5 Hlasov: 1