5 dňová diéta Express Diet – recenzia

5 dňová diéta Express Diet je produktom svetoznámej spoločnosti Good Nature. Jedná sa o program stravovania zostavený z konkrétnych jedál, ktoré si rýchlo pripravíte doma priamo z prášku. Pozrieme sa bližšie na túto ešte stále novinku.

5 dňová diéta Express Diet
Produkt svetoznámej spoločnosti Good Nature

Čo je a ako funguje Express Diet

Express Diet je 5 dňová diéta zostavená z konkrétnych jedál, ktoré si rýchlo pripravíte doma priamo z prášku. Jedná sa o bielkovinovú diétu, ktorá má účinne a rýchlo pomôcť zhodiť nadbytočné kilá. Jedno balenie Express Diet obsahuje 20 jedál, ktoré majú minimálny obsah sacharidov, naopak majú vysoký obsah bielkovín. Express Diet bola vyvinutá v USA a vyrobená vo Fínsku.

VIDEO: 5 dňová diéta Express Diet

Aké výhody má 5 dňová diéta

5 dňová diéta Express Diet je od odborníkov z Good Nature, ktorú zostavili na princípe príjmu proteínov a len veľmi malého prísunu sacharidov. Good Nature prišlo s Express Diet s viacerými výhodami.

  • Trvalé výsledky bez nechceného JOJO efektu
  • Nie je potrebná zvýšená pohybová aktivita
  • Nebudete mať pocit hladu
  • Máte dostatok energie
  • Rýchle výsledky úbytku váhy už po pár dňoch
Express Diet 20 jedál na 5+ dní – ZĽAVA -10€, 49€/bal. Kúpiť / Objednať

Len 850 kcal denne bez pocitu hladu

Významným prínosom pri reduckii váhy s 5 dňová diéta Express Diet je to, že pri nej trávite len 850 kcal za deň. Pritom však poskytuje všetky telu potrebné látky, ako je tomu pri normálnej strave s energetickým obsahom 2000 kcal za deň. Napriek nízkemu príjmu kalórii nebudete trpieť hladom.

Čo obsahuje balenie Express Diet

Jedno balenie pre 5 dňová diéta Express Diet obsahuje spolu 20 jedál. V obsahu balenia je 3x polievka s kuracou príchuťou, 3x syrová polievka, 2x šampiňonová polievka, 2x paradajková polievka, 3x jablkovo-škoricová kaša, 2x vanilkovo-malinová kaša, 2x jahodový smoothie, 3x čokoládovo-malinový koktejl. Spolu 20 jedál, to sú 4 chutné jedlá na deň.

Aké má zloženie

Výrobca Good Nature uvádza tabuľku nutričného zloženia, kde je vidieť zloženie jednotlivých pokrmov v obsahu balenia Express Diet. Z údajov vyplýva, že skutočne sú v popredí práve bielkoviny a celkový kalorický príjem je veľmi nízky.

5 dňová diéta Express Diet - tabuľka nutričného zloženia
5 dňová diéta Express Diet – tabuľka nutričného zloženia

Aké má dávkovanie

Dávkovanie pri Express Diet má 3 voliteľné kúry. Sú to expresné, pohodlné a dlhodobé. Sami si zvoľte tempo chudnutia s diétnym programom 5 dňová diéta Express Diet. Čo je výborné je fakt, že Express Diet môžete užívať aj dlhšie ako 5 dní, to už je na vás a vašej potreby úbytku kilogramov.

Povedali o diéte Express Diet

Good Nature dajú aj na svojich zákazníkov, preto sa ich pýtajú, čo hovoria na produkt 5 dňová diéta Express Diet. Ich názory ich určite potešili, vyberáme pre vás 2 z nich.

Milo ma prekvapila chut Vasich pokrmov Aj co sa tyka mnozstva som spokojna, naozaj sa s toho da najest. Skusala som uz proteinovu dietu, a niektore jedla boli utrpenie. Uvidime co kila, ale nevyzera to zatial zle.
– Magda, Partizánske

Najlepšia chuť! Chcela by som povedat, ze vyskusala som produkty asi od kazdej firmy na nasom trhu a tie vase su chutovo naozaj najlepsie.
– Michaela

5 dňová diéta Express Diet funguje

Za tisíckami spokojných zákazníkov je veľa práce, no práve vďaka kladnej spätnej odozve sa 5 dňová diéta Express Diet môže pochváliť tým, že naozaj funguje. Je to dobrá a rýchla cesta, ako sa zbaviť prebytočných kilogramov a to bez JOJO efektu alebo hladovania. Vyskúšajte si jednú 5-dňovú kúru a dosiahnite priaznivé výsledky už po pár ďnoch.

Naše hodnotenie: 96%

Protínová 5 dňová diéta Express Diet prináša úbytky na váhe skutočne každým dňom. Musíme pochváliť výrobcu aj za širokú kombináciu jedál v jednom balení, na druhej strane chuť nie je najlepšie, no za vytúženú postavu to rozhodne stojí. Ak si ešte vezmeme porovnanie ceny a počtu jedál v jednom balení, vychádza to ešte lacnejšie, ako porcia klasického jedla.

Kde kúpiť?

Odporúčame nakupovať jedine na oficiálnych stránkach výrobcu Good Nature. Iba vtedy je možné garanatovať účinky, pretože máte záruku, že objednávate originálne pravé balenie, nie prípadnú napodobeninu tohto svetového prípravku. Tovar je odosielaný priamo z centrálneho skladu na Slovensku a tak je dodanie často už na druhý deň od objednania.

Express Diet 20 jedál na 5+ dní – ZĽAVA -10€, 49€/bal. Kúpiť / Objednať

Foto: 5 dňová diéta Express Diet

5 dňová diéta Express Diet – recenzia
5/5 Hlasov: 17

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *