Ako rýchlo schudnúť až 5 kg telesného tuku za 1 týždeň

Existuje mnoho spôsobov, ako schúdnuť rýchlo. Mnohé diéty sa však spájajú s JOJO efektom. Ak chcete chudnúť efektívne stačí dodržiavať tri zásady. Po prvé odstráňte zo stravy cukry a škroby. Po druhé nahraďte cukry bielkovinami, zeleninou, ale aj rastlinnými tukmi. Posilňujte tri až štyri krát za týždeň.

Ako rýchlo schudnúť až 5 kg telesného tuku za 1 týždeň
Ako rýchlo schudnúť až 5 kg telesného tuku za 1 týždeň

Až 5 kg telesného tuku za 1 týždeň

Ak sa rozlúčite s nezdravými sladkosťami, znížite hlad, čo následne vyvolá zníženie príjmu kalórii. Telo začne využívať na spaľovanie uložené tuky namiesto práve prijatých sacharidov. Rovnako sa zníži hladina inzulínu, teda obličky vylúčia prebytočný sodík a vodu z vášho organizmu.

Vďaka tomu zmizne nadúvanie spôsobené zavodnením a telo sa odvodní. Takto sa dá dosiahnuť zníženie až 5 kg telesného tuku za 1 týždeň. Pomôcť môžu aj správne tabletky na chudnutie, no pri výbere si nechajte poradiť.

3 zásady, ako správne schudnúť

  • Odstráňte zo stravy cukry a škroby
  • Nahraďte cukry bielkovinami, zeleninou, ale aj rastlinnými tukmi
  • Posilňujte tri až štyri krát za týždeň

Nezabudnite na dostatok pohybu

Posilňovaním spálite viac kalórií a zabránite spomaleniu vášho metabolizmu. Posilňujte tri až štyri krát za týždeň. Ak to nieje vaše „pravé orechové“, vyskúšajte plávanie, beh či bicykel. Hlavne začnite a zotrvajte! Ak máte často hlad, pite dostatok vody. Pri cvičení môžu pomôcť rôzne pomôcky na cvičenie.

Nemusíte míňať za posilňovňu a cvičiť môžete aj doma. Stačí aj podložka na cvičenie, pár činiek a expandér. Pouvažujte aj nad rotopédom. Na inSPORTline je veľký výber a pri kúpe cez internet nezabúdajte na aktívne zľavové kupóny z KuponyZdarma.sk na zľavy k nákupu. Uplatníte aj v ďalších obľúbených obchodoch, všetky sú zadarmo a ihneď platné.

Správny jedálniček pomôže

Uprednostnite stravu s vysokým obsahom bielkovín lebo znižuje chuť do jedla až o 60%, Priemerne príjmete o 441 menej kalórií za deň. Túto stravu nezabudnite doplniť nízko sacharidovou zeleninou, vďaka čom znížite príjem sacharidov o 20-50% za deň. Strava pozostávajúca predovšetkým z mäsa a zeleniny obsahuje všetky vitamíny, minerály a vlákninu pre zdravie.

Pomôcť môže aj pitie kávy

Podľa výskumov je pitie 3 až 6 káv denne úplne bezpečné pre naše zdravie. K príprave odporúčame pozrieť ako vybrať najlepší kávovar. Správna príprava kávy je dôležitá pre správnu arómu a nie je zvýšenou príťažou pre naše srdce a žalúdok.

Ako rýchlo schudnúť až 5 kg telesného tuku za 1 týždeň
4.91/5 Hlasov: 33