Táto japonská dýchacia technika vám pomôže znížiť váhu

Dámy a páni, pripravte sa, pretože sem prichádza diéta s dlhým dychom. Táto úžasná technika je vyvinutá slávnym japonským hercom a guru Miki Ryosuke. Ryosuke hovorí, že táto „strava“ sa skladá z dýchacích cvičení, ktoré trvajú dve až päť minút denne. Nie sú však potrebné žiadne zmeny v strave.

Táto japonská dýchacia technika vám pomôže znížiť váhu
Táto japonská dýchacia technika vám pomôže znížiť váhu (Foto: unsplash.com)

Ryosuke a jeho súbor dýchacích techník

Ryosuke vyvinul súbor dýchacích techník na zmiernenie bolesti chrbta. Namiesto toho schdol takmer 13 kilogramov a takmer päť centimetrov z pásu za dva mesiace. Podľa Ryosuke je „tajomstvo“ za stravou dvojaké. Cvičenie napína brušné svaly a taktiež zvyšuje váš metabolizmus zvyšovaním kyslíka v krvi. Tuk tvorí kyslík, uhlík a vodík. Takže keď kyslík, ktorý dýchame, dosiahne na tieto molekuly tuku, rozbije ich na oxid uhličitý a vodu. Krv potom zoberie oxid uhličitý – odpadový produkt z nášho tela – a vráti ho do pľúc a následne ho vydýchneme. Z toho vyplýva, že čím viac kyslíka naše telo používa, tým viac tuku spaľujeme.

„Diéta“ ​​je založená na dvoch dýchacích technikách

1. technika: Položte jednu nohu pred druhú s väčšinou váhy na zadnej nohe. Pri nádychu počítajte do troch a zdvihnite si ruky nad hlavu. Potom vydýchnite a počítajte až do sedem ľudí, pričom vydýchnite všetok vzduch z úst a súčasne zapájajte vaše brušné svaly.

2. technika: Stojte vzpriamene jednou rukou na bruchu a druhou na spodnej časti chrbta. Stiahnite zadok. Pri nádychu počítajte do troch a vtiahnite brucho smerom k svojej chrbtici, potom pri výdychu počítajte do sedem smerom do brucha.

Výborný relax a dokonca to pomáha pri chudnutí, čo poviete?

Ohodnoť