Po Vianociach sa treba dostať späť do formy

Nech zdvihne ruku ten, kto sa počas najkrajších sviatkov roka nezvykne tak trochu opustiť a odolá vianočnému šalátu, cukrovinkám a hojne prestretým stolom! Všetci občas zhrešíme, avšak konzumáciou zdravej stravy bežne počas roka vieme svoje správanie ospravedlniť.

Zdravé stravovanie po celý život s Herbalife Nutrition

Náš zdravotný stav najviac ovplyvňujeme stravovaním a životným štýlom. Začať však treba čo najskôr, najlepšie ešte v detstve. Preto dnes ako rodičia svojim deťom nad tanierom zeleniny prízvukujeme, aké je dôležité nezabúdať na prísun vitamínov. Dali ste sa na zdravú stravu len nedávno? I tak vám možno gratulovať, pretože nie je nič lepšie ako sa cítiť fit vo vlastnom tele. Spoločnosť Herbalife Nutrition vďačne pomôže každému, kto do nového roka vstupuje s predsavzatím zdravšie žiť. Bohaté portfólio výživných produktov totiž neuspokojí len aktívnych športovcov s vysokými nárokmi na proteíny, ale aj bežných ľudí, ktorí cvičia pre svoj dobrý pocit, chcú zhodiť pár zvyšných kilogramov alebo proste len pochopili, že im zdravie a telo bude slúžiť len dovtedy, kým bude mať dostatok živín.

Po Vianociach sa treba dostať späť do formy
Po Vianociach sa treba dostať späť do formy (zdroj: komerčný článok)

Formula 3 Proteínový doplnok v prášku ako súčasť rozmanitej stravy

Ako si len predstaviť zdravý životný štýl? Vypiť hneď ráno pohár vlažnej vody a tekutiny pravidelne dopĺňať aj počas dňa, a to ešte skôr, ako sa dostaví pocit smädu, je jedna zo základných zásad stravovania. Pitný režim by mali prezentovať skôr voda a čerstvo vytlačené šťavy z ovocia a zeleniny, ktoré možno doplniť rôznymi semenami (ľanové, chia…). Každý potrebuje do tela dopĺňať aj proteíny, ktoré sú kľúčovým prvkom vyváženej stravy, pomáhajú budovať svalovú hmotu a vplývajú na zdravie kostí. Formula 3 Proteínový doplnok v prášku od Herbalife Nutrition si trúfa uspokojiť denné potreby tela, ale aj naše maškrtné jazýčky.

Po Vianociach sa treba dostať späť do formy
Po Vianociach sa treba dostať späť do formy (zdroj: komerčný článok)

Ak sa chcete po Vianociach naozaj zregenerovať a začať žiť zdravšie, pamätajte aj na zásady starých mám – ráno sa treba najesť najvýdatnejšie a najvýživnejšie, pričom porcie sa v priebehu dňa už len znižujú. Doprajte si na raňajky napríklad výživnú proteínovú omeletu s čerstvým špenátom, ktorej súčasťou môže byť taktiež prášok z F3 Proteínového doplnku v prášku od Herbalife Nutrition. Recept na chutné raňajky nájdete na blogu Herbalife.

Aby ste však mohli vyhlásiť, že sa stravujete zdravo, treba z jedálnička odstrániť umelé cukry, kávu s plnotučným mliekom, príliš veľa mäsa či bielu múku. Konzumujte ovocie a zeleninu typické pre naše podnebné pásmo – strukoviny, kapustu, jablká, cviklu, obilninové produkty. Jedzte veľa mliečnych produktov z tvarohu. Ak máte chuť na zemiaky, radšej si ich uvarte alebo upečte v šupke. Veľkým trendom je aj konzumácia klíčkov, orieškov rôzneho druhu či sušeného ovocia, ktoré nás podržia vždy, keď máme chuť čosi žuť, ale hladní nie sme. Pridŕžajte ste tohto a onedlho pocítite zmenu.

Komerčný článok

Ohodnoť