Herbalife Nutrition – výživou k environmentálnej udržateľnosti

Jesť tak, aby naša strava bola zdravá a navyše aj nutrične vyvážená, môže byť celkom tvrdý oriešok. Musíme sa naučiť čítať etikety na výrobkoch a mať aspoň nejaký prehľad o výživovej hodnote jednotlivých živočíšnych či rastlinných produktov. Každý, kto sa touto cestou vybral, vie, že je plná prekážok a nástrah v podobe skrytých kalórií a telu škodiacich látok zabalených do neškodne vyzerajúcich názvov. Chcete aj vy dosiahnuť výživovú rovnováhu? Produkty Herbalife Nutrition si zamilujete.

Herbalife Nutrition. Zodpovedne k sebe aj k prírode

Písal sa rok 1980 a Mark Hughes si zaumienil postupne jeden po druhom zlepšiť výživové návyky ľudí po celom svete. Veril totiž tomu, že aj jeden človek dokáže zmeniť svet k lepšiemu, že dokáže vytvoriť zdravší svet.

Jeho vízia sa bezprostredne spája so spoločnosťou Herbalife Nutrition, ktorá sa od svojho vzniku značne rozrástla a dnes pôsobí vo vyše 90-tich krajinách sveta vrátane Slovenska, kde slávi svoje prvé štvrťstoročie. Každý človek je jedinečný. Či už svojím výzorom, správaním, ale tiež svojimi stravovacími návykmi. Zosúladiť ich s naším životným štýlom a prioritami môže byť hlavne s pribúdajúcim vekom takmer nemožné. Nie však pre tvorcov jedinečných produktov spoločnosti Herbalife.

So zameraním na kvalitu surovín z prísne sledovaných zdrojov a kontrolovaným výrobným procesom je s jedinečným radom produktov Herbalife Nutrition, ako sú proteínové koktaily, tyčinky či čaje, cesta k individuálnym cieľom nielen možná, ale vždy aj úspešná. Sója je totiž jednou z mála rastlín na svete, ktoré s kompletným zoznamom bielkovín predstavujú tiež plodiny s trvalo udržateľným pestovaním. Jej schopnosť viazať dusík zo vzduchu šetrí pomerne veľké množstvo priemyselne vyrábaných dusíkatých hnojív, a tak sa v konečnom dôsledku podieľa na znížení emisií plynov vyvolávajúcich skleníkový efekt. Navyše koreňový bal tejto rastliny pôdu skvalitňuje a vylepšuje jej štruktúru.

Herbalife Nutrition – výživou k environmentálnej udržateľnosti
Herbalife Nutrition – výživou k environmentálnej udržateľnosti (zdroj: komerčný článok)

Výrobky zo sóje aj pre maškrtníkov

Nie je žiadnym tajomstvom, že práve proteíny z rastlinných zdrojov, ako sú sójové bôby, tvoria hlavnú zložku rôznych proteínových tyčiniek či zdravých snackov. Žiarivými príkladmi súhry jedinečnej chuti, nízkeho počtu kalórií a vysokého obsahu proteínov sú práve Pražené sójové bôby od Herbalife Nutrition či proteínové tyčinky s príchuťami, ktoré dostanú každého maškrtníka. Tieto lahodné desiate ulahodia našim chuťovým bunkám bez najmenších výčitiek. Sú plné energie a extra dávka proteínov nám pomôže bezbolestne prečkať čas medzi dvomi hlavnými chodmi.

Ľudské telo potrebuje na každý kilogram svojej hmotnosti 1 g proteínov, to znamená, že 1-2 balíčky tejto zdravej pochúťky výrazne napomôžu k dostatočnej dennej dávke bielkovín pre náš organizmus. Ak zvážime, že výrobky zo sóje navyše neobsahujú žiaden cholesterol, sú nabité minerálmi ako vápnik, fosfor či horčík, vitamínmi skupiny B, a omega-3 mastnými kyselinami, je ťažké si predstaviť dokonalejšiu pochúťku.

Herbalife Nutrition – výživou k environmentálnej udržateľnosti
Herbalife Nutrition – výživou k environmentálnej udržateľnosti (zdroj: komerčný článok)

Komerčný článok

Ohodnoť